#RSF2020 ep VIII: Dzimte, populisms un neliberālisms 21. gadsimtā

Astotajā "Rīgas Drošības Foruma 2020" podkāstu sērijā apspriežam dzimtes, populisma un neliberālisma lomu mūsdienu sabiedrībā. 


Diskusijā piedalās:
  • Beta Varoņuka, Politikas vadītāja Vienlīdzības fondā, koordinē rezolūcijas "Sievietes, Miers un Drošība" tīklojumu Kanādā (WPSN-C), ir NATO Pilsoniskās sabiedrības komitejas par rezolūciju "Sievietes, Miers un Drošība" locekle, viena no pilsoniskās sabiebiedrības konsultāciju organizētājām laikā, kad Kanāda attīstīja nacionālās darbības plānu rezolīcijas "Sievietes, Miers un Drošība" ietvaros;
  • Klara Kabrera Brasero, Dzimumu līdztiesības vēstniece ārpolitikā, Spānija 

Sarunu vada: Elizabete Vizgunova, LĀI asociētā pētniece un Sabiedrības politikas pārvaldības institūta pētniece Lietuvā. 

Sekojiet LĀI sociālo mediju kontos publicētajai informācijai un saņemiet jaunāko informāciju pirmie! Iesaistoties diskusijās LĀI aicina izmantot foruma tēmturus – #RSF2020 un #LIIAsem.

Vairāk par projektu lasi šeit.

Projekts ir veiksmīgas sadarbības rezultāts starp Latvijas Ārpolitikas institūtu, NATO Publiskās Diplomātijas departamentu, Frīdriha-Eberta fondu, Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Vācijas Federālo ārlietu biroju kā arī Polijas, Kanādas un Spānijas vēstniecībām Latvijā.

Publicēts 09. decembris, 2020