#RSF2020 ep.III: ASV vēlēšanas 2020: Ietekme uz transatlantisko drošību

"Rīgas Drošības Foruma 2020" podkāstu sērijas turpinām ar sarunu par ASV prezidenta vēlēšanu ietekmi uz  transatlantiskajām attiecībām. Ko provizoriskie rezultāti nozīmē pasaulei kopumā un jo īpaši transatlantiskajām attiecībām? Ar ko būs jāsaskaras NATO un Eiropai? Vairāk vai mazāk Amerikas Eiropā un Eiropas Amerikā?

Sarunu ar Eiropas pētiecības programmu vadītāju Vudro Vilsona Starptautiskajā centrā un Džonsa Hopkinsa Universitātes Padziļināto starptautisko attiecību pētniecības institūtā Vašingtonā, ASV prof. Danielu S. Hamiltonu vada LĀI vecākais pētnieks un Rīgas Stradiņa universitātes docents Dr. Māris Andžāns.

Sekojiet LĀI sociālo mediju kontos publicētajai informācijai un saņemiet jaunāko informāciju pirmie! Iesaistoties diskusijās LĀI aicina izmantot foruma tēmturus – #RSF2020 un #LIIAsem.

 

Vairāk par projektu lasi šeit.

Projekts ir veiksmīgas sadarbības rezultāts starp Latvijas Ārpolitikas institūtu, NATO Publiskās Diplomātijas departamentu, Frīdriha-Eberta fondu, Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Vācijas Federālo ārlietu biroju kā arī Polijas, Kanādas un Spānijas vēstniecībām Latvijā.

Publicēts 05. novembris, 2020