Rakstu krājuma "Latvijas Ārlietu simtgade. Pasaules doma un Latvija" prezentācija

Latvijas Ārpolitikas institūts, sadarbībā ar Latvijas Republikas Ārlietu ministriju un Latvijas Republikas Saeimu, Latvijas ārlietu simtgades projekta iervaros aicina pievienoties uz ceturtā sējuma "Latvijas Ārlietu simtgade. Pasaules doma un Latvija" atklāšanu 2019. gada 15. novembrī, pulksten 13:00 Rīgas Latviešu Biedrības nama Līgo zālē.

Diskusijā piedalīsies Ivars Ījabs, Eiroparlamenta deputāts, Iveta Kažoka, PROVIDUS direktore un vadošā pētniece, kā arī Ineta Ziemele, Satversmes Tiesas priekšsēdētāja. Diskusiju vadīs Mārtiņš Daugulis.

Reģistrācija pieejama šeit

"Latvijas ārlietu simtgade. Pasaules doma un Latvija” turpina publikāciju sēriju par idejām, darbiem un personībām, kā arī scenārijiem nākotnei Latvijas ārpolitikā. Šīs grāmatas uzdevums ir skaidrot pasaules domas ietekmi uz Latviju. Autori aplūko pašnoteikšanās, normatīvā multilaterālisma, nacionālisma, vadonisma, feminisma, neatzīšanas politikas, “vēstures beigu” un “civilizācijas sadursmes” idejas, legālisma un cilvēktiesību attīstību, kā arī konkrēto ideju ietekmi uz Latviju.

Visi interesenti laipni aicināti pievienoties. Darba valoda latviešu.

Publicēts 02. novembris, 2019