Ārpolitikas Čempionāts 2019: Politiķi pret Politiķiem

Latvijas Ārpolitikas institūts Sarunu festivāla LAMPA 2019 ietvaros organizē ĀRPOLITIKAS ČEMPIONĀTU 2019: POLITIĶI PRET POLITIĶIEM, kas norisināsies 2019. gada 28. jūnijā (piektdienā) no plkst. 18.30 līdz 19.30 uz "Dzirkstele" skatuves Nr. 16.

Jau tradicionāli rīkotā Ārpolitikas čempionāta mērķis ir veicināt interesi un izpratni par ārpolitiku un starptautiskajām norisēm. Ārpolitika ir saistoša un interesanta - tā attiecas uz mums visiem, jo ietekmē pasauli, kurā dzīvojam. Ārpolitikas čempionāts notiks viktorīnas veidā, kurā punktus par pareizām atbildēm vāks un par balvu sacentīsies divas politiķu komandas. Jautājumi skars gan vēsturi, gan mūsdienu ārpolitikas dažādus aspektus un ļaus pārbaudīt ne tikai zināšanas, bet arī atjautību un asprātību.

Viktorīnā piedalīsies Rihards Kols, "Nacionālā apvienība," Gatis Eglītis, "Jaunā konservatīvā partija," Vita Anda Tērauda, "Attīstībai Par!," Dana Reizniece-Ozola, "Zaļo un Zemnieku savienība," Igors Pimenovs, "Saskaņa" un Didzis Šmits, "KPV.LV."

Ārpolitikas čempionātu vadīs Edijs Bošs, LĀI asociētais pētnieks, Rīgas Stradiņa universitāte (Riga Stradins University) asociētais profesors un žurnālists.

Nāc, domā līdzi un pārbaudi savas zināšanas ārpolitikā!

Publicēts 04. jūnijs, 2019