Andra Kužnieka kunga, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja v.i video uzruna

Lai diskutētu par Baltijas valstu aktualitātēm Eiropas Savienības (ES) nākotnes attīstības scenāriju kontekstā, Saeimā 5.aprīlī, notiks starptautiska konference “Baltijas ES sarunas 2019: Politisko pārmaiņu gaidās”.  Konferenci atklās Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece, Latvijas Ārpolitikas institūta direktors Andris Sprūds un Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja vietas izpildītājs Andris Kužnieks.

"2019.gads Eiropā ir pārmaiņu gads, notiek Eiropas vēlēšanas un rudenī tiek apstiprināta jauna Eiropas komisija. Eiropas iedzīvotājiem tā ir iespēja izvēlēties savu nākotni. Latvija šogad atzīmēs 15 gadus kopš iestāšanās ES, mēs nevaram vairs runāt, ka Eiropa mūs nesapratīs, jo paši esam Eiropa. Mēs paši aktīvi piedalāmies Eiropas dienas kārtības veidošanā un diskutējam par Eiropas nākotni. Tāpēc mēs turpinām sarunas par ES daudzgadu budžetu, drošību, aizsardzību, dezinformāciju un sociālajām tiesībām. Mēs aicinām visus aktīvi piedalīties Baltijas ES sarunās gan tiešsaistē, gan klātienē. Līdzdarboties, uzdot jautājumus un izteikt savu viedokli," norāda Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja vietas izpildītājs Andris Kužnieks.

Pasākumu organizē Latvijas Ārpolitikas institūts sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā un Latvijas Republikas Saeimu, kā arī ar Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas un Viļņas Universitātes Starptautisko attiecību un politikas zinātnes institūta atbalstu. Pasākuma informatīvais atbalstītājs portāls Delfi.lv

Publicēts 08. marts, 2019