Grāmatas "Latvijas ārlietu simtgade. Idejas un personības" prezentācija Vīnes Diplomātiskajā akadēmijā, 30.11.17.

2017. gada 30. novembrī Vīnes Diplomātiskajā akadēmijā, Latvijas simtgades svinību ietvaros, notika publiskā diskusija ar LĀI pētnieka Alda Austera dalību "Latvijas skatījums uz Eiropas drošības un ekonomisko politiku", kura ietvaros tika prezentēta arī LĀI publikācija "Latvijas ārlietu simtgade. Idejas un personības".
Atklāšanas uzrunas teica Emil Brix, Vīnes Diplomātiskās akadēmijas direktors, un Veronika Erte, Latvijas vēstniece Austrijā. Līdzās Aldim Austeram, paneļdiskusijā piedalījās arī Arnold Kammer, Austrijas Eiropas un drošības politikas institūta direktors; diskusiju moderēja Gunther Hauser, Starptautiskās drošības grupas vadītājs Nacionālās aizsardzības akadēmijas Stratēģijas un drošības politikas institūtā.
Publikācija latviešu un angļu valodās atrodama šeit: http://www.lai.lv/publikacijas/latvijas-arlietu-simtgade-i-sejums-idejas-un-personibas-556

Iesakām arī grāmatu "Latvijas ārlietu simtgade. Darbi un personības": http://www.lai.lv/publikacijas/latvijas-arlietu-simtgade-darbi-un-personibas-658

Projekts "Latvijas ārlietu simtgade" īstenots ar Latvijas Republikas Saeimas un Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas atbalstu. Pasākumu rīkoja Latvijas vēstniecība Austrijā un Vīnes Diplomātiskā akadēmija.

Publicēts 30. novembris, 2017